Najnovšie recenzie zo sekcie RC modely

Team Corally SHOGUN XP 6S Truggy 4WD RTR Brushless Power 6S 1:8

Team Corally SHOGUN XP 6S Truggy 4WD RTR Brushless Power 6S 1:8

Overený zákazník RCprofi.sk Registrovaný používateľ

Pridané: 27. októbra 2023

• vykon

• Nevydrzi 100 minut. 15 min zakladna baterka, 50 min pridavna. Aj tak staci. Za tu cenu ok.
  • Zvlada prekazky ako trava, kamene.
Turbo Racing C64 DRIFT RC Car RTR zelená metalíza TB-C64-GN 1:76

Turbo Racing C64 DRIFT RC Car RTR zelená metalíza TB-C64-GN 1:76

Overený zákazník RCprofi.sk roman

Pridané: 1. októbra 2023

Zakúpený v RCprofi.sk

• pre skúsenejších dobrý typ pre spoločenské hranie
  • rôzne režimy LED podsvietenia
  • 2 náhradné čisté karosérie pre tvorbu vlastného dizajnu
  • manuál v našom jazyku
  • dostupné náhradné diely
  • nastaviteľný Gyroskop
  • slušná výdrž baterky v modeli
  • trocha vyššia cena
  • fabrické nastavenie nefunguje úplne správne
  • chýbajú podrobné informácie ako si správne naladiť prednú nápravu modelu a efekty jeho nastavenia
Traxxas RC auto TRX-4M Land Rover Defender RTR oranžová 1:18

Traxxas RC auto TRX-4M Land Rover Defender RTR oranžová 1:18

Overený zákazník RCprofi.sk vs88

Pridané: 27. septembra 2023

• parádny model
  • super pneu
  • úžasná prejazdnosť
  • minimálna rýchlosť je úplne dostatočná-asi mi nebude ani treba pomalý prevod
  • osvetlenie v nárazníku je silné, + dá sa presunúť do hlavných svetiel-majú tam klipy do ktorých pasujú - nieje to dokonalé (presvecuje sa potom karoséria dovnútra) ale vyzerá to realisticky. Škoda že to tam traxxas nedal hneď, ale potom by asi nemohol zarábať na pro scale osvetlení
  • mäkký volant, skvelo sa drží
  • skvelá výdrž batérie
  • 2 skrutky mali ihneď na prvé otočenie voľnejší imbus, takmer strhnutý, ostatné boli ok, môže to byť aj kľúčom, ale používam ten čo bol pribalený
  • tlmiče sa zasekávajú, takže model stojí občas naklonený. Prepružením sa to opraví, ale počas jazdy je to tu zas :( skúsim doplniť olej
  • ESC dosť píska (ale neviem porovnať, možno je to normálne)
  • ovládač je vočí autu obrovský

Z auta som nadšený. Vlastne ani nemám čo viac napísať. Tie negatíva sú mrzuté, ale nijak zásadne nevplývajú na používanie.

Funtek CR12 Outlaw 4WD RTR 1:12

Funtek CR12 Outlaw 4WD RTR 1:12

Overený zákazník Profimodel.cz Peter Naďo

Pridané: 24. septembra 2023

Zakúpený v Profimodel.cz

• Kamarát ho má a najazdil viac než 250km už !!!
  • Za 109€ je to v tejto kategorii NAJLEPŠIA voľba !!!
  • NEMA GULIČKOVE LOŽISKA ako niektoré eshopy mylne píšu...

Minulý rok som ho zvažoval, bol za niakych 159€...Ale zohnal som v nemecku za 195€ DF-4S čo je celkom iná liga tak som šiel doňho radšej a neľutujem...
Ale teraz za 109€ to bola jasná voľba ho zobrať, chcem si ho upraviť k obrazu svojmu !
Kamarát si ho kúpil na základe môjho odporučenia, a po niakych 250km odjazdených a mal len drobné poruchy ako dolámané zubky v prevodovke, čo bola oprava za 6€ :))) ktorú som mu zaplatil a vykonal ! No a teraz trošku už vydraté predné tehlice, pretože namiesto ložisiek guličkových tak sú len ocelové valčeky...a tie predsa len nevydržia tak dlho, hlavne keď ich niekto NEMAŽE !!! Verím ale že to ešte dlhooo vydrží zajiaľ sa to pokazí, stačí to premazávať...A stačí ich vymeniť za sadu ložisiek a nazajdí ďalšie stovky kilometrov !

Syma RC mini vrtulník S5 3CH IR RTF 1:1

Syma RC mini vrtulník S5 3CH IR RTF 1:1

Overený zákazník RCprofi.sk Rasťo

Pridané: 25. augusta 2023

Zakúpený v RCprofi.sk

• Výborná ovládatelnosť.Zabudovaný barometer-automaticky drží výšku.Automatický štart aj pristátie.Ideálny pre deti na získanie zručností a motoriky s ovládaním vrtulníkov a iných lietajúcich hračiek.
  • Za výbornú cenu vysokokvalitný výrobok s nadštardartnými funkciami.
  • Výborný darček pre deti (aj ich rodičov...)

• Vzhľadovo veľmi pekne
S-idee RC Auto Crawler 2.4G 3CH RTR modrá 1:18

S-idee RC Auto Crawler 2.4G 3CH RTR modrá 1:18

Overený zákazník RCprofi.sk Overený zákazník

Pridané: 2. augusta 2023

Zakúpený v RCprofi.sk

• auto sa rýchlo nabije a po zakúpení už je nabité auto, len do ovládača treba dať AA batérie a môžete jazdiť
  • ľahké a rýchle auto, vhodné pre deti, len treba najskôr prednastaviť na ovládači všetky veci podľa návodu
  • nabíjanie nie je jednoduché, lebo treba vždy odmontovať špeciálne sponky, ktoré držia modrú plastovú karosériu s podvozkom, uvidíme koľko to vydrží
  • návod k ovládaču a autíčku je po čínsky a anglicky, čo pre niekoho môže byť problém
Double Eagle diaľkovo ovládaný JCB Traktor bager RTR 2,4Ghz 1:20

Double Eagle diaľkovo ovládaný JCB Traktor bager RTR 2,4Ghz 1:20

Overený zákazník RCprofi.sk Registrovaný používateľ

Pridané: 2. augusta 2023

Zakúpený v RCprofi.sk

Nikde v obchode sme podobný traktor na diaľkové ovládanie nenašli.

• Auto výdrži jazdiť pomerne dlho
  • Zvládne aj krátku prechádzku v meste
  • Perfektné jazdí aj v teréne .. tráva štrk dokonca aj pieskovisko
  • Dobrý ovládač
  • Auto v teréne stráca doplnky ktoré sa tam nastrkavaju zo sáčku, ale nevadí to ani synovi
  • Väčšia batéria keby bola?
  • Cena .... Snáď aj adekvátne dlho vydrží

Syn 8r.je nadšený

Monster Tronic RC auto buggy ACROSS s LED osvetlením 4x4 RTR 1:10

Monster Tronic RC auto buggy ACROSS s LED osvetlením 4x4 RTR 1:10

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 27. júla 2023

(naposledy upravené 7. februára 2024)

• Vynikajuce auticko pre zaciatocnikov, plasty su flexibilne takze niesu nachylne na zlomenie pri uceni sa a narazoch.
  • Obmedzovac rychlosti je super pre uceni sa deti, dokazu s nim jadzit s obmedzenim rychlosti bezproblemov 4rocne deti.
  • Na Alicku dokazete na to objednat za facku vsetky nahradne diely a upgrady
  • Tlmice by sa po zohnati tesnacich gumiciek mali dat naplnit olejom (este som neskusal ale videa existuju)
  • Vynikajuca akceleracia a rychlost - 50km je pisane ako Velocity, co znamena ze kolesa bez zataze sa tocia rychlostou 50km/h realne ide rychlostou tak 25-30 km/h
  • Na rcprofi.sk odkial som to objednaval, maju zly popis v ramci povodnej baterie, original bateria je Li-on a nie Li-pol.
  • Po kupe si auto cele skontrolujte, je to cina a osobne mi hned prvy den vypadol cely klb kolesa a stratil sa klbovy valcek a kolicek, lebo zavlackovy kruzok na hriadeli asi nebol dobre nahodeny.
  • Rovnako treba skontrolovat vsetky srobiky a maticky lebo niektore neboli dobre zatiahnute, hlavne na kolesach sa uvolnuju trebalo by lepidlo na zaistenie zavitov.
  • Dost velkou nevyhodou je spojenie zadneho diferencialu plastovou poloosou, po troch dnoch sa zlomila po nabehnuti na kamen, nastastie sa dalo plastove uchytenie prilepit sekundakom a zasrobovat kym nepride kovovy kardan z Ali.
  • Riadiaca jednotka je v hromade s primacom, mozno nevyhoda pri upgreadovani.
  • Zadne gumy po tyzdnovom uzivani 5rocnym dietatom su zodrate, lebo ho bavi driftovar a hlavne ked pri akceleracii lietaju kamene vsade, ale to je asi normal :)
  • Motor zhorel po 3 mesiacoch, bol fakt low cost, odporucam nahradit niecim znackovym. Od zaciatku sa brutalne prehrieval.
  • Som rad, ze tu smejdacku noname li-pol bateriu uz prestali na RC profi predavat, ktora bol k modelu odporucana ako prislusenstvo, pisana kapacita bola 2400mAh a realne ju nabilo na 1800mAh.

S drobnymi nedokonalostami je to v pohode auticko pre deti zacinajuce s RC modelmi aut. Idealne mat dve, jedno na nahradne diely z bazosu kym pridu tie z ali ako mam ja :)
Zadna ocelova poloos z ali za 1,5€ vydrzala asi mesiac, odporucam zainvestovat do kvalitnejsiej
Upgreade na lepsie kombo ani neskusajte, buggyna na to nieje stavana, narval som tam MAX10 G2 od hobbywingu a nestihal som objednavat nahradne diely :) a to sla len na 2s (Mimochodom najlepsie kombo na 1:10 ake som mal v rukach, motor mal po 2h jadzenia na 2S rovnaku teplotu ako pri vlozeni baterii :) a to plati aj v Slashovi od traxxasu v ktorom aktualne je)

Traxxas Rustler VXL 4WD TQi RTR oranžová 1:10

Traxxas Rustler VXL 4WD TQi RTR oranžová 1:10

Overený zákazník rajhraciek.sk Ferri

Pridané: 25. júla 2023

Zakúpený v rajhraciek.sk

• RC model určený na vybláznenie, ak radi jazdíte šmykom, skáčete, prípadne radi idete na limit v teréne, odporúčam. K modelu treba dokúpiť batériu a nabíjačku.
  • Možno si niekto povie že vyššia cena, ale ak má človek technického ducha so zmyslom pre detail, ocení to. Tak isto komponenty sú kvalitné, auto pri spránej starostlivosti dlho vydrží robiť radosť majitelovi
Huina RC bager HN550 supersilný s kovovou lyžicou 15CH RTR 1:12

Huina RC bager HN550 supersilný s kovovou lyžicou 15CH RTR 1:12

Overený zákazník Aeromodel.sk Overený zákazník

Pridané: 15. júla 2023

(naposledy upravené 15. júla 2023)

Zakúpený v Aeromodel.sk

• Lyžica je plastová, hoci v popise uvádzajú, že je kovová.
Double Eagle Traktor s prívesom 2,4 GHz RTR 1:16

Traxxas X Maxx 8S 4WD TQi RTR zelená 1:5

Traxxas X Maxx 8S 4WD TQi RTR zelená 1:5

Overený zákazník rajhraciek.sk Miňo

Pridané: 3. júna 2023

(naposledy upravené 3. júna 2023)

Zakúpený v rajhraciek.sk

• Najväčšou výhodou je asi odolnosť to auto vydrží mrte keď som bol na trati a skákal po kopcoch nezlomil sa mi predný nárazník hneď pri prvom druhom skoku ako sa mi to stalo pri druhej značke nechcem menovať
  • Skoda že k tomu autu nedávajú bluthut modul a ten drahší ovládač vysielac za ty peniaze kolko to stojí mohli to stým predávať
Rastar RC BMW i8 čierna RTR 1:14

Rastar RC BMW i8 čierna RTR 1:14

Overený zákazník model-rc.sk Overený zákazník

Pridané: 2. mája 2023

Zakúpený v model-rc.sk

Autíčko splnilo očakávanie môjho vnúčika. Dostal to na narodeniny. Odporúčam ! Je to nádherné auto!

Traxxas RC auto TRX-4M Ford Bronco 2021 RTR červená 1:18

Traxxas RC auto TRX-4M Ford Bronco 2021 RTR červená 1:18

Overený zákazník RCSVET JB

Pridané: 26. apríla 2023

Zakúpený v RCSVET

• výborné spracovanie a kvalita
  • prejazdnosť prekážkami
  • vyššia cena oproti konkurencii
  • pre použitie iných ako originálnych batérií je potrebné použiť adaptér

Každá sranda niečo stojí. Super RC pre deti. Nedá sa to porovnávať s autíčkami z bežných obchodov v cene 15-20EUR. Traxxas vyrába na úplne inej úrovni, za čo si však je potrebné priplatiť. Na priloženej batérii výdrž cca 1hod jazdenia. Odporúčam prikúpiť ešte 1 batériu.

HOBBYTECH RTR CRX18 Truck Trail 6wd krátká verze oranžová 1:18

HOBBYTECH RTR CRX18 Truck Trail 6wd krátká verze oranžová 1:18

Overený zákazník RCSVET Tibor

Pridané: 19. apríla 2023

Zakúpený v RCSVET

• Napriek tomu ze ide o malicke auto velmi precizne vyhotoveny,kvalitne diely. Jednoducho super.
HUINA TOYS RC Huina sklápač 2,4 GHz 9 kanálov LED RTR 1:18

HUINA TOYS RC Huina sklápač 2,4 GHz 9 kanálov LED RTR 1:18

Overený zákazník Aeromodel.sk Overený zákazník

Pridané: 3. apríla 2023

Zakúpený v Aeromodel.sk

Ešťe ten tovar som nedostal,neviem prečo ,nemožem aj kvam dovolovať.čakam na tovar.

Zobrazujem 41 - 60 zo 298 recenzií 1 2 [ 3 ] 4 5...15